Dzień dziecka nauczań indywidualnych.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

27 maja 2015, po raz siódmy uczniowie realizujący nauczanie indywidualne spotkali się na integracyjnej imprezie z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

W tym roku naszych gości zabawiały dwa psy. Jeden swoim widowiskowym występem akrobatycznym, a drugi bezpośrednim kontaktem dotykowym. Tradycyjnie odbyły się różne konkurencje sprawnościowe, np. układanie puzzli, rozpoznawanie odgłosów zwierząt, wykonywanie prac plastycznych i kolorowych kanapek. Był też czas na tańce i zabawy integracyjne przy muzyce oraz smaczny tort z fontannami. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy upominek i dyplom.