Narodowe Święto Niepodległości w ZSS


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

W piątek, 9 listopada, odbył się w naszej szkole apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Gimnazjaliści zaśpiewali kilka pieśni patriotycznych, wiele o każdej z nich powiedziała uczennica, Katarzyna Puppel. Waldemar Matulewicz i Kamil Wrzeszcz przedstawili scenkę rodzajową, z której można było dowiedzieć się o odzyskaniu wolności przez Polskę i Chojnice. W quizie historyczny uczniowie rywalizowali klasami. Zwyciężyła kl. IIG, drugie miejsce zajęła IIIG, a trzecia była IG. Uczniowie każdej z klas otrzymali słodycze i dyplom.