Uczestniczymy w XXII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Piotruś Pan”


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Podobnie jak w roku ubiegłym – uczestniczymy w Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym organizowanym przez firmę KOMLOGO. Tym razem adresatami były dzieci w wieku 4 – 7 lat – uczestnicy zajęć wczesnego wspomagania rozwoju” i uczniowie klasy I, którzy wykonali prace plastyczne w postaci kart do gry typu „Piotruś Pan”.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Jedenastu uczestników pod kierunkiem opiekunów przygotowało różnorodne karty do gry, inwencja dzieci nie znała granic. Organizacją etapu szkolnego zajęły się panie: B. Klóskowska, G. Poznań, M. Sobczak i M. Żukowska