Wycieczka do Gdańska


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183
[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column] [mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

17 października 2012 roku dzieci z klasy I, IV i Va odwiedziły Teatr Miniatura w Gdańsku. Spektakl pt. „Piotruś Pan” przeniósł wszystkich małych widzów w świat Nibylandii. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy głównych bohaterów na scenie. Niezapomniana była też wizyta w Manufakturze Cukierków, gdzie nasi uczniowie mogli obserwować proces produkcji słodyczy, który odbywa się w całości ręcznie, na oczach kupujących. Dodatkową atrakcją był spacer po Starym Mieście i pamiątkowe zdjęcie pod Neptunem. Dla niektórych, sama podróż pociągiem była wielkim przeżyciem. Dzieci długo będą wspominały ten wyjazd.