Zakończenie roku inne niż wszystkie…


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Za nami zakończenie roku szkolnego, zdecydowanie inne niż wszystkie. 24 czerwca uroczyście pożegnaliśmy Panią Dyrektor Barbarę Biesek odchodzącą na emeryturę po 19 latach sprawowania tej funkcji. Z naszą szkołą związana jest od ponad 31 lat. W przedstawieniu wyreżyserowanym przez nauczycieli i w rolach odegranych przez pracowników szkoły mogła zobaczyć siebie wraz ze swoimi przyzwyczajeniami, powiedzonkami i niepowtarzalnym stylem. Śmiechem, przeplatanym łzami wzruszenia, wypełniona była cała sala. Pojedynczy uczniowie, niekiedy wraz z rodzicami, podchodzili do Pani Basi, bo każdy chciał osobiście powiedzieć parę słów lub po prostu wyściskać. Z niespodziewaną wizytą przybyli przyjaciele Pani Dyrektor z różnych chojnickich urzędów i instytucji, którzy zdecydowali się pomóc Jej w zaprzyjaźnieniu się z Emeryturą.

Niech spełnią się wszystkie marzenia, które zostały wypowiedziane – życzymy Pani Dyrektor przede wszystkim zasłużonego odpoczynku, chwili dla siebie i dla najbliższych, czasu którego wciąż brakowało na realizację wszystkich rodzących się pomysłów, dalekich podróży i dużo, dużo uśmiechu.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]