Andrzejki w PDP i Gimnazjum

W środę, 27 listopada 2013r, odbyła się w naszej szkole zabawa Andrzejkowa, w której brali udział uczniowie gimnazjum, ZET gimnazjum oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Zabawę rozpoczęto wróżbami – przekłuwano balony, w których znajdowały się karteczki z imionami przyszłych wybranków, wybierano ulubiony kolor, który odkrywał przed nami przyszłość oraz wróżono z pomocą butelki.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Jak się okazało wszyscy uczestnicy zabawy szczęśliwie się zakochają, niektórzy z nich odbędą dalekie podróże, a jeszcze inni zostaną milionerami  Gdy emocje związane z odczytywaniem przyszłości opadły, rozpoczęły się szalone tańce. Wszyscy świetnie się bawili przy dźwiękach ulubionej muzyki.