Babcie i dziadkowie odbierali życzenia od swoich wnucząt…

W czwartek, tj. 25 stycznia w zespołach 1A i 1B odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Działo się dużo…..poza kawą i pysznym ciastem, za które serdecznie dziękujemy rodzicom, były również aktywności fizyczne!!
Dziadkowie i Babcie musieli rozpoznać swoje wnuki z zawiązanymi oczami, nadmuchać balony, zatańczyć z wnukami, jak również rozpoznać po dotyku przybory i inne niezbędne w kuchni akcesoria. Dzieci, na miarę swoich możliwości ułożyły życzenia, przekazały je w formie symboli, które dla obecnych były zrozumiałe i wzbudziły wzruszenie!! Przez cały czas na twarzach gości widać było uśmiechy, z determinacją podejmowali każde wyzwanie, cieszyli się wspólnymi chwilami spędzonymi z wnukami, smakowali pyszne wypieki, oglądali występy nie tylko dzieci….. ocierali łzy, gdy wnuczęta wręczały im własnoręcznie zdobione laurki, portrety oraz upieczone babeczki!!!
Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie, wspólną zabawę, wzruszenia…..i zapraszamy za rok 🙂
Jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, uśmiechu na twarzy i spełnienia wszystkich marzeń!!!