„Co Pani Jesień dla mnie niesie?” – szkolny etap konkursu logopedyczno-plastycznego

30 listopada rozstrzygnięto XXVI Ogólnopolski Konkurs Logopedyczno-Plastyczny na etapie szkolnym. Jego celem było rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości dzieci oraz utrwalanie w nazwach ćwiczonych głosek. Temat konkursu brzmiał: „Co Pani Jesień dla mnie przyniesie?”. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli logopedów wykonywali prace, które pozwalały też utrwalać trudniejsze grupy głosek: szumiące oraz głoskę [r]. W eliminacji szkolnej: I miejsce zajął Maksymilian Kortas z ZET 4, II miejsce uczeń klasy VI – Szymon Fierek, III miejsce uczeń ZET 1B – Dariusz Odya, IV miejsce uczeń klasy I – Mateusz Miszewski oraz specjalne wyróżnienie dla: Dominiki Sobczyk z ZET 4 za pracę przygotowaną pod kierunkiem Pani Lidii Lonczak-Męcikalskiej. Dyplomy i nagrody wręczał: Dyrektor ZSS Jan Gliszczyński. Organizatorkami były: G. Poznań, M. Sobczak, M. Żukowska i B. Klóskowska. Prace uczniów oczekują na rozstrzygnięcie konkursu w kolejnym ogólnopolskim etapie. Wszystkim uczestnikom życzymy POWODZENIA!