Czas, który jest DAREM… Czas, który jest MIŁOŚCIĄ…

To, jak wiele zawdzięczamy naszej kochanej Pani Dyrektor Barbarze Biesek, można było dostrzec na Eucharystii, podczas której dziękowaliśmy Bogu za dar Jej osoby dla całej naszej społeczności szkolnej. 13 czerwca w naszym parafialnym kościele zgromadzili się rodzice wraz ze swoimi dziećmi – aktualnymi uczniami, jak i absolwentami, koleżanki i koledzy nieco starsi od p. Barbary, dyrektorzy poprzednich kadencji, nauczyciele, delegacje – wśród nich przedstawiciele m. in. Urzędu Miejskiego w Brusach i Sekcji Kajakowej „Szansa”. Wszyscy pokazaliśmy jak wiele zawdzięczamy p. Dyrektor, która poprzez swoje zaangażowanie, troskę i niezwykłą empatię stworzyła dla dzieci – tak wyjątkowych – wyjątkowe miejsce – drugi DOM, w którym mogą się rozwijać, wzrastać, osiągać sukcesy, realizować swoje marzenia, czuć się kochanym i niepowtarzalnym. W najbliższych dniach nie zabraknie okazji do dziękowania odchodzącej na emeryturę Pani Dyrektor, jednak my już dzisiaj chcieliśmy wyrazić nasze skromne DZIĘKUJĘ.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]