Dzień Bezpiecznego Internetu

W czwartek 13 lutego dwie grupy uczniów naszej szkoły wybrały się do chojnickiego Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego na warsztaty w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu 2014. Prowadziła je p. Małgorzata Kołpacka, psycholog z PPP w Chojnicach.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Młodzież dowiedziała się o kilku zagrożeniach, mogących czyhać w sieci, a także o tym, jakie mogą być skutki nieprzemyślanych działań i pozornie niewinnych żartów. Po powrocie do szkoły kilku chłopców postanowiło wziąć udział w konkursie na plakat ogłoszonym przez CEW i PPP. Ich praca powstała następnego dnia i została dostarczona do organizatora. Teraz czekamy na wyniki konkursu – oczywiście cały czas trzymając kciuki za chłopaków!