Dzień Dziecka dla uczniów nauczanych indywidualnie

Tematem przewodnim tegorocznego Dnia Dziecka dla uczniów nauczanych indywidualnie była bajka. Impreza rozpoczęła się od przedstawienia „Kopciuszek” przygotowanego przez szkolne kółko teatralne. Uczniowie byli zachwyceni występem szkolnych kolegów, pełnym czarów i magii.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Wszystkie tegoroczne konkurencje i aktywności nawiązywały tematycznie, do jakiejś znanej bajki (lukrowanie pierników, rozpoznawanie muzyki z bajek, wypełnianie konturów pszczółki Mai oraz ozdabianie domku Baba Jagi, wypełnianie koszyka Czerwonego Kapturka, dobieranie czapek krasnalom, oddzielanie fasoli od orzechów, ubieranie Kubusia Puchatka.

Tańce i pląsy połączyły wszystkich uczestników spotkania. Nie mogło zabraknąć słodkiej niespodzianki – bajkowego tortu z Kubusiem Puchatkiem. Na wystawie prac plastycznych uczestników można było podziwiać niejednego bohatera bajki. Każdy zawodnik wrócił z dyplomem za aktywną postawę oraz ze swoim zdjęciem w ramce.