I edycja „MAM TALENT” za nami

W środę, tj. 14 marca uczniowie ZET szkoły podstawowej oraz ZET gimnazjum wzięli udział w szkolnym konkursie „Mam talent”. Uczestnicy, którzy odważyli się zaprezentować swoje talenty i umiejętności, przygotowywali się do tego wydarzenia przez miesiąc. Wspaniałe efekty ich pracy mogliśmy podziwiać na scenie. Część występujących zaprezentowała występy muzyczne, śpiewając piosenki, które rozruszały publiczność, a także żywiołowo tańcząc m.in. z pomponami i wstążkami gimnastycznymi. Podziwialiśmy również umiejętność świetnego posługiwania się komputerowym programem Word przez Maksa Kortasa, a także odbijanie balonu paletką. Po wręczeniu nagród, publiczność wspólnie bawiła się z występującymi i wszyscy pożegnali się w doskonałych humorach, w oczekiwaniu na kolejną edycję „Mam talent”.