Dzień dziecka i cztery pory roku

Dziś po raz kolejny odbyło się integracyjne spotkanie uczniów nauczanych indywidualnych zorganizowane przez Agnieszkę Czarnowską i Annę Gawin z pomocą nauczycieli ZSS w Chojnicach i wolontariuszy II LO w Chojnicach pod opieką Karoliny Sokołowskiej-Hain. Uczestnicy przybyli na kilkugodzinną imprezę, a jakby cały rok przeżyli! Doświadczyli kolejnych pór roku wszystkimi zmysłami. Był wiatr, zamieć śnieżna, deszcz i słońce. Wszyscy dobrze bawili się w integracyjnych pląsach prowadzonych przez Piotra Rutkowskiego i podczas konkursów dla rodziców. Uczniowie wrócili do domów z upominkami, a ich rodzice z śmiesznymi nagrodami za walkę i udział w konkursach. Tradycyjnie imprezę uświetnił piękny tort. Dziękujemy Małgorzacie, Hannie i Beacie Babińskim oraz Nadleśnictwu Przymuszewo za wsparcie finansowe imprezy.