Dzień Dziecka 2019

Zobaczcie, jak świetnie bawiliśmy się – my i nasi goście. Dzień Dziecka w naszej szkole. Pierwsza część zabawy integracyjnej uświetniona została przez gościa specjalnego – Kubę Molędę, Kapelę Drążkowskich oraz szkolny zespół Urwis Band. Druga część wymagała od nas większej aktywności. Uczestniczyliśmy w pokazie walki bokserskiej, skakaliśmy w rytm muzyki na trampolinach, rywalizowaliśmy z drużyną Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii z miejscowości Wierzchowo Dworzec w meczach koszykówki. Wykonywaliśmy różne zadania na boisku szkolnym m.in. jedzenie pączka w nietypowy sposób, stopy Yeti, przewracanie butelek z wykorzystaniem piłek do tenisa oraz zespołowe przekazywanie sobie materiałów o różnej fakturze.

Specjalne podziękowania dla Państwa (wymienionych poniżej osób, instytucji i organizacji) za ogromne wsparcie i pomoc w organizacji szkolnego Dnia Dziecka:

1. Kuba Molęda
2. Kapela Drążkowskich
3. Iwona Dulska – Power Fit TRAMPOLINY
4. Ekipa Gruchała TEAM
5. Piekarnia-cukiernia BAGIETKA Chojnice
6. Chojnickie Centrum Kultury
7. Jarosław Schumacher (Ośrodek Kultury w Czersku)
8. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Wierzchowo Dworzec