Dla naszych Mam…

Dnia 27.05.2019 r. odbyły się Warsztaty z okazji Dnia Matki. Organizatorami byli uczniowie kl.III wraz z p. Pauliną Górską. Nie wszystkie mamy mogły przybyć na spotkanie, ale każda reprezentowana była przez ciocię lub babcię, za co serdecznie dziękujemy.
Uroczystość rozpoczęła się występem uczniów zakończonym wręczeniem laurek i samodzielnie zrobionych świeczników. Pan Tomek wspierał małych artystów od strony muzycznej. Następnie dzieci wraz ze swoimi bliskimi wykonały z gotowych elementów wazonik z kwiatem. Czas upłynął w przemiłej atmoserze.
Gorąco dziękujemy Rodzicom za przepyszny poczęstunek. Życzenia i prace dzieci były formą podziękowania, dla tych którzy się troszczą o dzieci każdego dnia. Cieszą się nawet najmniejszym ich sukcesem, dodają wiary i ocierają łzy w smutkach.