Kółko teatralne z wizytą w Operze Novej w Bydgoszczy

Szkolne koło teatralne rozpoczęło nowy rok szkolny wyjazdem do Bydgoszczy na przedstawienie baletowe w Operze Novej pt.” Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Wszyscy z zapartym tchem obserwowaliśmy tancerzy, barwne stroje i efekty specjalne oraz słuchaliśmy pięknej muzyki na żywo. Radości dostarczyły krasnoludki, które rozdawały widzom cukierki i jabłka! Emocji było sporo i po wyjściu z opery, ponieważ spotkaliśmy prawdziwego Księcia – tancerza Krzysztofa Górskiego… na ulicy, który troszkę opowiedział nam o swojej pracy. Mamy nawet z nim pamiątkowe zdjęcie! Wcześniej odbyliśmy też rejs tramwajem wodnym po Brdzie. Mogliśmy porozmawiać z kapitanem, a nawet przymierzyć jego czapkę! Zwiedziliśmy Wyspę Młyńską, spacerowaliśmy uliczkami miasta i miło spędziliśmy czas z naszymi młodszymi kolegami ze SP w Męcikale, z którymi byliśmy tego dnia na wspólnej wycieczce.