Konkurs Logopedyczno Plastyczny

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Logopedyczno Plastycznym pt. „Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”

7 marca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom Konkursu Logopedycznego Plastycznego organizowanego przez firmę KOMLOGO. Nasi uczniowie bardzo chętnie i z radością uczestniczą w tego typu konkursach.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Udział pozwala na wykazanie się swoimi zdolnościami plastycznymi i utrwalanie określonej tematem głoski. Tym razem szukaliśmy głosek ćwiczonych w wierszykach. Najpierw je czytaliśmy, powtarzaliśmy wyróżnione z głoską słowa, nieraz uczyliśmy się ich na pamięć. Najładniejsze prace wykonali następujący uczniowie, którzy zostali docenieni przez Organizatorów:

Oliwia Babut – kl. V
Agnieszka Dulek – kl. IV
Damian Czarnowski – kl. V
Martyna Wójcik – ZET 2
Julia Pestka – ZET 2
Aleksandra Pawlak – ZET 2
Jakub Kuczkowski – ZET 3
Damian Ossowski – ZET 3
Dajana Twardysz – ZGa
Katarzyna Grzeca – ZGa
Magda Kufel – ZGa
Natalia Kulesza – ZGa

Opiekunowie:
Beata Klóskowska
Gabriela Poznań
Maria Żukowska