„Królowa Śniegu” na tafli lodu…

Dnia 21 listopada 2016 r. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjalnych zespołów edukacyjno-terapeutycznych wyjechali autokarem do Gdańska na przedstawienie „Królowa śniegu” według baśni H. Ch. Andersena.

Przedstawienie było specyficzne, bo mogliśmy podziwiać aktorów na wyjątkowej scenie – tafli lodowej. Aktorami byli młodzi ludzie, również dzieci z MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE. Mogliśmy podziwiać ich talent i umiejętności. Sama baśń też niesamowita, wszyscy trzymaliśmy kciuki za Gerdę, aby znalazła swego brata Kaja. Najpiękniejszy moment pozostał nam w pamięci, gdy na nowo zakwitły cudowne róże, które na początku baśni zwiędły i uschły pod wpływem złych czarów. Róże zagrały i zatańczyły dziewczęta w pięknych, balowych, czerwono-białych sukniach. Zapamiętamy te widoki w specjalnym oświetleniu na długo, a przeżycia pozostaną w sercach.

Wyjazd zorganizowała p. D. Kroplewska jako opiekun Samorządu Uczniowskiego, a uczniowie byli pod opieką wychowawców i nauczycieli. Dziękujemy również Rodzicom za pomoc, która umożliwiła wyjazd.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]