Medalista olimpijski w naszej szkole…

30 września w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Odwiedził nas naprawdę wyjątkowy gość – pan Lech Stoltman, zdobywca brązowego medalu w pchnięciu kulą podczas niedawno zakończonych Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro. Dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy na temat naszego gościa i jego kariery sportowej, a najbardziej odważni spróbowali swoich sił mierząc się „na rękę” z mistrzem. Była okazja do dokładnego obejrzenia prawdziwego medalu olimpijskiego – niektórzy nawet założyli go na szyję! A potem – autografy, wspólne zdjęcia, indywidualne rozmowy… Pan Leszek otrzymał od nas oryginalny prezent, nawiązujący do jego pasji. Złożył też pamiątkowy wpis w naszej kronice i autograf na polskiej fladze. Spotkanie było bardzo inspirujące – z pewnością niejeden z uczniów zamarzy o takiej karierze i… kto wie…
Spotkanie z p. Leszkiem zorganizował p. Tomasz Biesek.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]