Mikołaj ponownie u nas zagościł…

Dzisiaj przeżywaliśmy w naszej szkole niezwykle radosne wydarzenie – otóż zawitał do nas – po raz drugi w tym tygodniu – Święty Mikołaj. Uczniowie nauczani indywidualnie wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem mieli okazję spędzić popołudnie na wspólnych zabawach, pląsach, rozmaitych zadaniach oraz rozmowach przy świątecznie nakrytym stole. Była okazja do ozdabiania ciasteczek, wypiekanych przez niezastąpioną panią Helenkę, a także do kreatywnych zabaw z papierem. Różnorodne układanki, tworzenie dźwięków sprawiało uczestnikom wielką frajdę. Nadmiar energii mogli spalić w sali zabaw ruchowych. Również dla mam przygotowany został konkurs zręcznościowy – przewlekanie sznurka przez Mikołajowe skarpety z papieru.
Punktem kulminacyjnym była oczywiście wizyta Mikołaja, który każdego ucznia obdarował upominkiem.
Spotkanie odbyło się dzięki zaangażowaniu pracowników naszej szkoły, przy nieocenionym wsparciu wolontariuszy z Zespołu Szkół w Chojnicach oraz dzięki pomocy finansowej pozyskanej od PFRON przez Stowarzyszenie Przyjaciół ZSS w Chojnicach „RAZEM”.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]