Konkurs przyrodniczy w Tucholi

17 listopada 2022 obfitował w naszej szkole w wydarzenia. Sześcioro uczniów przygotowywanych przez p. J. Porożyńską i p. K. Żychlińską wzięło udział w konkursie przyrodniczym w Tucholi. To już kilkuletnia tradycja. W Tucholi uczniami opiekowała się p. I. Szyszka, która wraz z p. P. Rutkowskim przygotowała z uczniami starszych klas wymagane na konkurs hoteliki dla owadów. Młodsi uczniowie wykonali domki pod kierunkiem p. K. Gólskiej, p. L. Muchy i p. A. Fierek (mamy ucznia).
Miłą niespodzianką okazało się zajęcie 1. miejsca przez Martę P. i wyróżnienia pozostałych członków ekipy tzn. Justyny B., Julii H., Marty K., Tomka K., Szymona F. i Rafała K. Wszyscy uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy. Od zwycięzców dzieliła ich mała różnica. Gratulacje.