ZET B i C w Eksperymentarium

Mikołajki to taki dzień w roku, który wszystkim – dużym i małym, sprawia dużo radości i jest oczekiwaniem na …. niespodzianki! 😊😊 A takie miały miejsce dzisiaj od rana w młodszych zespołach edukacyjno-terapeutycznych. Po pysznym obiedzie grupy ZET B i C udały się spacerkiem do Eksperymentarium!! Jakie było nasze zdziwienie, gdy na naszej drodze stanął…. Mikołaj!!🎅🎅🎅 Uśmiechnięty…. z piękną długą brodą i brzuszkiem, do którego wszyscy po kolei się przytulaliśmy!! Dostaliśmy słodki upominek i pełni pozytywnych emocji wyruszyliśmy w dalszą drogę! A w Eksperymentarium czekały na nas kolejne niespodzianki….😊😊 Były świąteczne zagadki sensoryczne, tańce, rzuty śnieżkami do bałwanów, słuchanie bajki, pokonywanie przeszkód i kręgle… Na koniec napisaliśmy bądź narysowaliśmy listy do Mikołaja! Kiedy myśleliśmy, że to już koniec usłyszeliśmy dzwonki….i ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu ponownie spotkaliśmy Mikołaja 🎅 Radości nie było końca – przytulania, wspólne zdjęcia, prezenty, rozmowy…🙃🙃😊😊 To był piękny i niezapomniany dzień!!! 🎅🎅🎅