Przedświąteczne spotkanie z uczestnikami ŚDS w Chojnicach

Przedświąteczny czas to na pewno nie czasu nudy w grupie ZET B i C 🌲🌲🎅🎅 Z przyjemnością w minionym tygodniu gościliśmy uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy z panią Karoliną Kosikowską na czele!! To nie pierwsza ich wizyta i mamy nadzieję, że nie ostatnia 😊😊 A zaczęło sie tak…pierniki !! Zapach rozchodził się po szkolnych korytarzach!! Własnymi siłami je lepiliśmy, wałkowaliśmy, wykrajaliśmy, piekliśmy i zdobiliśmy!! 😊😊 W tle dźwięki kolęd i piosenek świątecznych, które wspólnie nuciliśmy! Gdy posprzątaliśmy wspólnie i stoły znów nabrały blasku, udaliśmy się na poduchy, by posłuchać bajki o przygodach Mikołaja… A trzeba przyznać, że nie było mu łatwo wyruszyć w podróż saniami z prezentami 🎅 Inscenizowaliśmy niektóre fragmenty z użyciem m.in. narzędzi, puszek zapachowych, klocków…😊 Pierwszy raz mieliśmy okazję usłyszeć i zobaczyć, jak nasza koleżanka z ŚDS czyta metodą Braila! Wszyscy goście czytali i przedstawiali treść bajki jak prawdziwi aktorzy 😊 Dziękujemy i zapraszamy!
Życzymy wszystkim uczestnikom i pracownikom ŚDS wesołych, zdrowych i niezapomnianych świąt 😊 Niech będą jak z bajki!! 🌲🌲🌲🎅🎅