ZET B i C w Gdańsku

W przedświąteczny czas uczniowie ZET B i C nie zwalniają tempa…! Z samego rana ruszyliśmy w kierunku Gdańska! Rozpoczęliśmy od spaceru…kolorowe wystawy, piękne ozdoby, choinki, zapach świątecznych wypieków… Był to miły początek dnia 🌲 Ale najlepsze przed nami….Klockownia- ogromny plac budowy, klocki małe, duże, kolorowe…wszystko nas fascynowało. A czas biegł…. Prosto z krainy zabawy udaliśmy się do Teatru Miniatura na spektakl „Magiczne święta Malwiny”! Przedstawienie magiczne, z kolędami w tle. Byliśmy oczarowani 😍😍😊😊 Następnie już troszkę głodni poszliśmy na obiad! Smakował nam bardzo 😀😀 z nowymi siłami wskoczyliśmy do pociągu… nie, nie… nie do domu! Czas był na odwiedziny Sopotu, spacer na molo… Słoneczko grzało nam buzie i było bardzo miło! Na kąpiel jednak było trochę za zimno 😊😊 Dzień szybko mijal i musieliśmy udać się na dworzec, by ruszyć w kierunku domu! Czas już planować kolejne wyjazdy, wzbogacać nasze wspomnienia….😍😍😍😊😊😊