Uczniowie ZETC i ZETB w Bydgoszczy

Najlepiej uczymy się przez…doświadczenie 😊 uczniowie grup ZETC i ZETB wyruszyli pociągiem w poszukiwaniu kolejnych pięknych wspomnień do szkolnego plecaka! Tym razem kierunek Bydgoszcz! Na początek-Myślęcinek 😊 Tam czekały na nas zwierzęta, które nie zapadły w sen zimowy, wręcz przeciwnie – czekaly na gości! 😊 Radośnie prezentowały swoje uroki, podchodziły do ogrodzeń i dawały się pogłaskać, a nawet przytulić! Wszystko oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i za zgodą opiekunów zwierząt 😊 Gdy pełni pozytywnych wrażeń wsiedliśmy do autobusu, wszyscy myśleli, że czas do domu… nic bardziej mylnego! Czekała na nas jeszcze jedna atrakcja, PARK TRAMPOLIN!! 😊😊 tam daliśmy upust naszej niespożytej energii, biegaliśmy, skakaliśmy, zjeżdżaliśmy…. Było superrrrrr😁😁😁😁 Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, udaliśmy się na dworzec! W pociągu czekała kolejna niespodzianka…. paczuszka z McDonalda…😁😁 teraz to już była pełnia szczęścia!! To był piękny dzień… Czekamy na kolejne wyjazdy i piękne wspomnienia!! 😁😁