Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Uczymy się przez doświadczanie…więc doświadczajmy 🙂🙂 zgodnie z tą regułą uczniowie ZETB udali się do Centrum Nauki Experyment w Gdyni! Pogoda od wyjazdu nam sprzyjała więc postanowiliśmy, że zjemy śniadanie „na trawie”☀️☀️🌊 zawitaliśmy do Gdyni Orłowo! Było pysznie i słonecznie!! Z pełnymi brzuchami udaliśmy się na spacer po molo, po plazy i korzystając z faktu, że jestesmy tak blisko wdrapalismy sie na pobliskie klify! Co za widoki…kto nie byl-polecamy 🌊🌊🌊☀️☀️☀️🙂🙂👌👌po spacerze kolejna planowana atrakcja-wizyta w Centrum Nauki Experyment! Od wejścia same ciekawostki, biegalismy i doswiadczaliśmy 🙂 by wszystko opisac…nie starczy tu miejsca, zapraszamy wiec do obejrzenia fotorelacji 👌👌🙂🙂 na koniec wyjazdu posiłek w McDonalds i powrót do domu, do naszych już chyba trochę stęsknionych rodziców 🙂🙂