Spotakanie z uczestnikami ŚDS w Chojnicach

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy z panią Karoliną Kosikowską kolejny raz odwiedzili swoich przyjaciół z ZET B i ZET C! Tematem spotkania była ZIMA ❄❄ Na początku wspólna ciepła herbatka, bo za oknem mróz i śnieg, a nasi goście zmarznięci chętnie usiedli do wspólnego stołu! Coś słodkiego na dodatek i uśmiechy zagościły na naszych twarzach! 😊 Spotkanie rozpoczęliśmy od sensorycznego odkrywania zimy…. Doświadczaliśmy m. in. pianek, sztucznego śniegu, waty, śniegu zza okna, soli, mąki, pianki do golenia! Ile zabawy, ile radości …😁😁 A czym się skończyło?? Oczywiście wojną na pianki 😁 Bawili się i mali…. i duzi!! Nie zwalniając tempa, wzięliśmy do rąk instrumenty i przy muzyce tańczyliśmy i śpiewaliśmy zimowe piosenki! 💃💃🕺🕺Gdy nogi sie zmęczyły, przeszliśmy do ostatniej części spotkania – malowania!! Pędzle poszły w ruch i powstały piękne zimowe prace! 😊😊 na folii i na naszych dłoniach, twarzach i trochę na ubraniach 🙂😉 Czekamy na kolejne, miłe spotkanie i bardzo dziękujemy za przybycie naszym wspaniałym gościom 🥰🥰😊😊