ZET B i C udały się do Gdańska

Polska Filharmonia Bałtycka i spektakl edukacyjny „Potęga dźwięku”! 🎶 Brzmi poważnie, ale nie mogło nas tam zabraknąć….a było warto 🎶🎶🎶🎶! W miniony poniedziałek grupy ZET B i C udały się pociągiem do Gdańska, by na własne uszy i oczy przekonać się, że dźwięk – choć potężny – może przynieść spokój i dawać radość! 😊😊 Dla niektórych dzieci była to pierwsza tak daleka podróż! Emocji nie brakowało, ale nigdzie śniadanie nie smakuje tak jak w nowym miejscu z kolegami i koleżankami u boku! 🚋🚋 Plan naszego wyjazdu obejmował wizytę w Filharmonii, spacer po Długim Targu, nad Motławą, spontaniczną i radosną niespodziankę, jaką była Gdańska Karuzela, a potem obiad! Ale to nie był koniec… Następnie przejechaliśmy pociagiem do Sopotu, gdzie spokojnym krokiem przespacerowaliśmy się po urokliwych uliczkach pełnych kolorowych jesiennych liści 😊😊 Zmęczeni, pełni wrażeń wróciliśmy do stęsknionych rodziców 😊