Przedstawienie „Jaś i Małgosia”.

Spotkanie integracyjne z prezentacją przedstawienia „Jaś i Małgosia”.
1 marca gościliśmy w naszej szkole uczniów ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Karnowie. Klasę PdP B wraz z wychowawcą Alicją Splitt zaprosiła klasa PdP 1 z wychowawczynią Bożeną Kanabają. Już kolejny raz uczniowie z Karnowa, pod kierunkiem pani Alicji pragnęli pochwalić się swoimi umiejętnościami aktorskimi. Zaprezentowali naszym uczniom przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia”. Uczniowie po mistrzowsku odgrywali swoje role. Przedstawili wspaniały popis swoich umiejętności aktorskich, wykazując duże zaangażowanie i talent. Przedstawienie oprócz scenerii bajkowej miało również przesłanie ekologiczne. Po przedstawieniu obie klasy mogły obejrzeć proces drukowania drukarki 3D pod kierunkiem pana M. Krawczyka. Uczniowie mogli się dowiedzieć, że za pomocą drukarki można drukować nie tylko modele fizyczne, które są wyjątkowo realistycznie odwzorowane, dodatkowe materiały do nauki, ale także artystyczne dekoracje, jak np. pisanki wielkanocne. Następnie obie klasy przy herbacie i słodkościach wymieniali się doświadczeniami i zwyczajami panującymi w ich szkołach.