Dzień Mamy w młodszych klasach

Dzień Mamy to jedno z najważniejszych świąt w ciągu roku ❤️ Mama nas kocha, wspiera, pobawi się, pośmieje i otrze łzy, kiedy trzeba🥰
W naszej szkole uroczystość dla Mam najmłodszych uczniów odbyła się na żółtym holu, w piątek 26 maja. Program artystyczny był bardzo bogaty. Wywołał na twarzach mam łzy wzruszenia, jak i radości 😉 Mali artyści z Zespołów Edukacyjno Terapeutycznych i klas I – III na miarę swoich możliwości i umiejętności przygotowali piosenki, wiersze, muzyczną gimnastykę, koncert instrumentalny i czary🪘🎤💃🕺 Duma rozpierała nasze Mamy, ale to nie wszystkie atrakcje.
Mamy dzieci z ZETC przygotowały inscenizację wiersza „Tańcowała igła z nitką” oraz wykonały wraz z dziećmi piosenkę „Moja mama”🎤🎸🎼
Na koniec nasza szkolna grupa kabaretowa wystawiła krótkie humorystyczne przedstawienie o urokach macierzyństwa😉🤭
Następnie kawa, herbata i słodki poczęstunek, który przygotowały nasze kochane Mamy🥰
Piękna pogoda za oknem, piękna pogoda w sercach – wszystkim Mamom życzymy dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu i miłości ❤️❤️❤️