Teraz na tych skrzydłach polecimy w świat…

Ostatni dzień roku szkolnego 2022/2023 okazał się szczególny dla pięciorga uczniów klasy VIII, którzy w sposób wyjątkowy pożegnali się z murami naszej szkoły. Przygotowali oni program artystyczny, w którym zaprezentowali m.in. swoje zdolności wokalne.
Podczas występu nie tylko wyrazili podziękowania dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły, rodzicom, ale również przeprosili za swoje przewinienia. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie uczniom świadectw oraz pamiątkowych albumów książkowych. Troje uczniów: Justyna, Tomasz oraz Grzegorz otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Na ręce rodziców zostały przekazane listy gratulacyjne. Wyróżniona absolwentka Justyna otrzymała również Nagrodę Starosty Chojnickiego.
Na piątkowej uroczystości, oprócz słów pożegnania od Pana Dyrektora i wychowawczyni p. Beaty, absolwenci usłyszeli miłe słowa i życzenia od swoich młodszych koleżanek i kolegów, którzy podarowali im pamiątkowe medale.
Na koniec ósmoklasiści wręczyli licznie zgromadzonym gościom kolorowe i słodkie podziękowania.
Dwa dni przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego, rodzice absolwentów przygotowali słodki poczęstunek. W imieniu rodziców głos zabrała p. Anna Kiełpińska, która podziękowała nauczycielom za opiekę i zaangażowanie w nauczanie ich dzieci.
Mamy nadzieję, że każdy z absolwentów naszej szkoły mile będzie wspominał nie tylko dzień pożegnania, ale wszystkie wspólnie spędzone lata. Życzymy wspaniałych wakacji, dobrego odpoczynku oraz sukcesów w dalszej edukacji.