Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek 23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Podczas akademii, w której udział wzięli uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy, pan dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za najwyższą frekwencję ufundowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach RAZEM oraz listy gratulacyjne rodzicom. Uroczyście pożegnał uczniów kończących naukę w szkole PdP oraz przekazał im obrazki wyhaftowane przez naszą absolwentkę Katarzynę Dalecką.
Na koniec wręczył bukiet kwiatów pani Mirosławie Szczepańskiej, która z końcem roku szkolnego przeszła na emeryturę. Uczniowie z klasy pani Mirki również pożegnali ją poprzez odczytanie przez Nikolę okolicznościowego wierszyka. Wszyscy życzymy Pani Mirce wszelkiego dobra na zasłużonej emeryturze, dziękując za wspólnie spędzone lata.
WAKACJE w pełni!!!🚵‍♀️🤾‍♂️🤽🏊‍♂️🚣‍♀️🧗‍♀️🏖🏞🏕
Do zobaczenia już 4 września 👋