„Kawa z Moniką” podsumowanie

Czas na „krótkie” podsumowanie naszej wspólnej inicjatywy, jaką było zorganizowanie spotkania „Kawa z Moniką” ☕️🍰
Liczne atrakcje dla dzieci – zabawy muzyczne🎤🎷🎸🎹🎶, taneczne, sportowe🏀⚽️🏓, stoisko plastyczne🎨, malowanie twarzy, kawiarenka z pysznym ciastem 🍩🥧🎂przygotowanym przez rodziców, loteria fantowa🎟 za piątaka z niekończącą się kolejką, możliwość obejrzenia z bliska motocykli 🏍i samochodów sportowych🏎, fotobudka 📷 – przygotowanie tego wszystkiego całkowicie pochłonęło nauczycieli, pracowników szkoły oraz wspaniałych rodziców. Zaproszeni goście dopisali, bo każdy chciał wypić symboliczną kawę ☕️ z Panią Moniką. A Pani Monika nie zawiodła ich i przybyła – z ogromną radością😊 i nieskrywanym zaskoczeniem i wzruszeniem, że tak dużo nas chcących zwyczajnie być, wspierać i dopingować 👭🧑‍🤝‍🧑👫👬. Bo jakże może być inaczej? Jesteśmy razem i wiemy, że WSPÓLNIE możemy zrobić znacznie więcej i naprawdę potrafimy 💪💪💪
DZIĘKUJEMY z całego serca Wszystkim, dosłownie Wszystkim (!!!), bo bez Was nic by się nie udało.
RAZEM zebraliśmy 3200 zł💰💸🪙
Ale to, co najważniejsze to poczucie WSPÓLNOTY i JEDNOŚCI naszej całej społeczności szkolnej (uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników i Przyjaciół) 💗💗💗
Dla Pani Moniki – ogromne serce z kolorowych puzzli🧩🧩, wykonane przez wszystkich uczniów naszej szkoły 🧡💚🩷