ZETB w Bydgoszczy

Jesień to piękna, kolorowa pora roku….🍁🍁🍂🍂🥮 zmienia się pejzaż za oknem, zwierzęta zapadają w sen zimowy, ptaki odlatują do ciepłych krajów…a kto zostaje?? By to sprawdzić uczniowie grupy ZETB udali się do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy, by w miejscowym ZOO sprawdzić, kto głęboko śpi a kto cieszy się z pięknej piątkowej aury 🍁🙂 ! Powitał nas samotnie spacerując paw, następnie wilki, żubry, lamy, alpaki, zebry, kangury….i nie tylko! Niestety misie poszły już spać! Ale to nic….zobaczymy się na wiosnę 🙂🙂 po ZOO przyszedł czas na kino, obejrzeliśmy film „Jeżyk i przyjaciele”! By napełnić nasze brzuchy przyszedł też czas na Mc Donalda, wymianę wrażeń z całego dnia i już troszkę zmęczeni ruszyliśmy w drogę do domu, gdzie jak zawsze czekali nasi kochani rodzice!! 🥰🙂🙂