Mamy koszykarskie złoto

Mamy koszykarskie złoto 🥇🥇🥇 Ogólnopolski Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych zakończył się dla nas najlepiej jak tylko mógł 💪🏀😀🥇Sportowcy z Klubu Olimpiad Specjalnych naszej szkoły, w składzie Asia, Rafał, Maks, Dominik i Krystian przy wsparciu absolwentów Kamila, Kamila i Tomka stworzyli zgraną drużynę ⛹️🤝⛹️ Po wstępnych grach obserwowanych drużyna została zakwalifikowana do żółtej grupy 💛🏀 w której zagrali 3 mecze i wszystkie były zwycięskie 💪👏 Dało to pierwsze miejsce, ogromną radość i satysfakcję oraz wymarzone złote medale 🥇🥇którymi udekorowano sportowców. Jesteśmy bardzo, bardzo dumni ze zwycięstwa i pięknej sportowej podstawy, jaką prezentowali zawodnicy na boisku. Szczera radość po celnym rzucie do kosza była bezcenna😱😆 W Warszawie naszej złotej drużynie koszykarskiej podczas trzydniowego turnieju towarzyszyły i mocno kibicowały trenerki p. Weronika i p. Ania 😀