Święto Muzyki 2024

XVIII Integracyjny Festiwal „ŚWIĘTO MUZYKI 2024” już za nami. Tradycyjnie było wiele radości, entuzjazmu, ale i wzruszeń. Dziękujemy wszystkim placówkom, które odpowiedziały na nasze zaproszenie, a przybyliście do nas aż z 13 placówek, z województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Łącznie wystąpiło 150 wykonawców. Bawiliśmy się wszyscy wyśmienicie. Dziękujemy za obecność na całym Festiwalu naszym gościom: Pani Irenie Lasce – Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu, Panu Andrzejowi Placie – Dyrektorowi PCPR w Chojnicach, Pani Beacie Prybie – Dyrektor GOPS w Chojnicach, Panu Jakubowi Odyi – Przewodniczącemu Rady Rodziców ZSS w Chojnicach. Bardzo cieszymy się, że byli z nami Dyrektorzy chojnickich szkół – m. in. Pani Ewa Modrzejewska i Pan Michał Leszczyński ze SP nr 1, Pani Adela Martin z SP nr 5 oraz Pani Anna Halik – pedagog ze SP nr 8. Byli z nami również nasi cudowni Przyjaciele z Warsztatu Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnicach. Bycie razem z Wami daje nam wiele radości. Ci pierwsi ufundowali ogromną nagrodę dla najmłodszego uczestnika Festiwalu, który trafił do braci bliźniaków Alana i Natana. Chcielibyśmy po raz kolejny podziękować naszym niezastąpionym Partnerom: WTZ, CHCK, Stowarzyszeniu WSPÓLNY DOM i ZSS w Chojnicach. Mamy zastępcze upiekły pyszne słodkości na poczęstunek.
Dziękujemy Wam Wszystkim za każdy, nawet najmniejszy, wkład w nasze wspólne świętowanie. Festiwal rozpoczął się od występu Grupy NIEDŹWIADKI – maluszków korzystających z zajęć wczesnego wspomagania rozwoju, którzy zadedykowali go swoim najkochańszym rodzicom. Bardzo dziękujemy za Wasz cudowny występ. Pani Lucyna z Panem Michałem przez wiele godzin, z pomocą uczniów, wykonali dla każdego artysty kolorowy klucz wiolinowy. Pan Tomek bardzo sprawnie i radośnie przeprowadził nas przez niemal 40 prezentacji, które poddane zostały wnikliwej ocenie profesjonalnego jury: Pana Pawła Ścibińskiego, Pana Michała Leszczyńskiego i Pana Krzysztofa Kloskowskiego. Pani Alina z Panią Dorotą oraz Natalią i Moniką zadbały o naszą festiwalową kawiarenkę, Pani Marzena przygotowała bardzo obszerny fotoreportaż z naszego wspólnego muzycznego spotkania, ktorego scenariusz opracowała bardzo sumiennie Pani Kasia.
To Wy wszyscy stworzyliście tę wyjątkową atmosferę wczorajszego Święta.
Organizacja Festiwalu została dofinansowana ze środków Powiatu Chojnickiego.
WSZYSTKIM za wszystko DZIĘKUJEMY 🍀🍀🍀🍀