Dzień Dziecka dla uczniów nauczanych indywidualnie

Po raz kolejny spotkaliśmy się w gronie rzadko widzianych uczniów naszej szkoły. Uczniowie nauczani w domach przyjechali do szkoły, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka. Były pląsy przy muzyce, wspólne śpiewy, zabawy wielozmysłowe, piękny i smaczny tort, pieczone kiełbaski, rozmowy przy stole… Serca naszych podopiecznych, a także nas wszystkich skradły zwierzęta – przesympatyczne: Misiu i Karmel. Zarówno dzieci, jak i rodzice wrócili do domu z uśmiechami i upominkiem. Były nagrody rzeczowe, a także wejściówki i vouchery na masaż, do kina i na basen. Wyrażamy wdzięczność wszystkim rodzicom, którzy umożliwili swoim rodzinom wspólne spędzenie wolnego czasu w sposób radosny i aktywny, nauczycielom i obsłudze szkoły za zaangażowanie oraz pani Małgorzacie Babińskiej, Lasom Państwowym Nadleśnictwu Przymuszewo, PRMIOŚ Ekomel, Zakładom Mięsnym Skiba, ChCK w Chojnicach i Centrum Park Chojnice za pomoc i wsparcie w przygotowaniu imprezy.