ZET 1 i B na wystawie pająków w Czersku

Każdy sie czegoś boi…wysokości, ciemności, burzy! Niektórzy boją się…pająków🕷🕷 wśród uczniów i nauczycieli zespołów edukacyjno-teroaetycznych 1 i B także znalazły się osoby z pajęczym lękiem! Dlatego pełni różnych emocji udaliśmy się pociągiem do Czersk, gdzie miała miejsce czasowa wystawa pająków! Niepewnym krokiem, ciekawi kogo i co zobaczymy, weszliśmy do sali wystawowej na dworcu PKP w Czersku! Nasi włochaci przyjaciele byli szczelnie zamknięci ale nawet przez szybę robili wrażenie….! Niby małe a takie niebezpieczne 🕷 pan, który nas oprowadzał opowiedział nam dużo ciekawostek o pająkach, my z uwagą i w skupieniu go słuchaliśmy! Po czym….pan wyciągnął włochatego przyjaciela i mogliśmy wziąć go na rękę! Przeżycie niesamowite….! Wniosek z wyjazdu-warto walczyć ze swoimi lękami 💪🙂 pełni wrażen udaliśmy się na lody, by ochłodzić nasze emocje! Wycieczka udana pod względem edukacyjnym, jak i społecznym!! Polecamy takie spotkania 🙂💪