Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego i Smołdzina

W czwartek, 6 czerwca, grupa 50 uczniów wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę do Swołowa, Kluk, Czołpina, Słowińskiego Parku Narodowego i Smołdzina.
Wycieczkę rozpoczęliśmy zajęciami w swołowskiej zagrodzie, potem oglądaliśmy otoczenie i wnętrza słowińskich chat w Klukach. Następnym punktem była latarnia morska w Czołpinie – sama latarnia oraz droga do niej dostarczyły nam wielu wrażeń. Później, bardzo już głodni, pojechaliśmy do Smołdzina, gdzie zjedliśmy pyszny obiad. Pełni nowych sił udaliśmy się nad morze niedaleko Czołpina, gdzie każdy z nas mógł sprawdzić, czy woda rzeczywiście jest słona. Zanim wyruszyliśmy w drogę powrotną, część z nas odważyła się jeszcze zamoczyć nogi w zimnym Bałtyku 🙂
Poniżej pierwsza część naszej wycieczkowej relacji 📷