Dzień Dziecka 2024

Dzień Dziecka w naszej szkole to bardzo emocjonujące wydarzenie, bo wszystkie Dzieci nasze są, a ich radość i uśmiech są bezcenne🤣😂. Szkolne boisko było kolorowe, dzieci znakomicie poradziły sobie z zadaniami sprawnościowymi, a sporo radości sprawiły dmuchane zamki, bańki mydlane i foto budka. Tradycyjnie już dużo śmiechu i emocji towarzyszyło przeciąganiu liny. Natomiast miłą niespodzianką był przyjazd motocyklistów z Moto Jastrzębie 🏍 Staży Pożarnej 🚒oraz panów Policjantów 👮🚓. Wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z pysznego posiłku i drożdżówki w formie pikniku na trawie 🌭🍪 a na koniec wspólne tańce 💃🕺i zasłużone lody 🍦. Uczniom podczas zabawy i gier towarzyszyli wolontariusze z II LO oraz wolontariusze „Szansy”. Równolegle klasy PDP obchodziły Dzień Dziecka w Charzykowach mile spędzając czas na wodzie i lądzie. Każdy zaliczył pływanie po jeziorze na smoczej łodzi 🛶, a po ciężkiej pracy przy wiosłach relaks przy ognisku 🔥 z pysznym jedzonkim 🌭😋 Pewne jest jedno, że uśmiechy i radość zagościły u każdego i małego i dużego 🤣🥳😂