Spektakl bajkowy pt. „O wiewiórce Łupiskórce”

Spektakl bajkowy pt. „O wiewiórce Łupiskórce”
9 listopada gościliśmy w naszej szkole uczniów ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Karnowie. Klasę PdP B wraz z wychowawcą Alicją Splitt zaprosiła klasa PdP 1 z wychowawczynią Bożeną Kanabaja. Zaproszeni goście pod kierunkiem pani Alicji Splitt realizowali program innowacji pedagogicznej „Teatr – nauka i zabawa”. W tym dniu nasza szkoła obchodziła jedno z najsympatyczniejszych świąt „Dzień Postaci z Bajek”. W związku z tym uczniowie z Karnowa pragnęli pochwalić się swoimi umiejętnościami aktorskimi i zaprezentowali dla najmłodszych uczniów naszej szkoły spektakl bajkowy pt. „O wiewiórce Łupiskórce”. Przedstawili wspaniały popis swoich umiejętności aktorskich, wykazując duże zaangażowanie i talent. Dostarczyli młodszym uczniom dużą dawkę wrażeń i uśmiechu. Po spektaklu obie klasy spotkały się przy wspólnym stole, aby się bliżej poznać, wymienić doświadczeniami i zwyczajami panującymi w szkole. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś nas odwiedzą.