XXIV Wojewódzki Konkurs „Zgaduj-zgadula”

W miniony wtorek, 17 maja, Weronika Balcerzak z kl.6, Justyna Balcerzak i Tomasz Kiełpiński z kl. 7 reprezentowali naszą szkołę w XXIV Wojewódzkim Konkursie Rozgrywek Umysłowych „Zgaduj-zgadula”, organizowanym przez Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie. Konkurs ten po raz kolejny odbywał się w formie zdalnej, poprzez platformę Google Classroom: uczniowie rywalizowali z Ośrodkami z naszego województwa , rozwiązując zadania na platformach Wordwall, Quizizz oraz Genially.
Nasi reprezentanci doskonale radzili sobie ze wszystkimi zadaniami, trafiając do finału , gdzie zostali pokonani przez zespół z SOSW w Kołozębie, tym samym zajmując drugie miejsce w konkursie.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy , że tak wspaniałe reprezentowali naszą szkołę !😊