Wycieczka do Gdyni

Korzystając z pięknej, słonecznej pogody w dniu dzisiejszym udaliśmy się na wycieczkę do Gdyni. Pierwszym punktem wyjazdu było oglądanie spektaklu „Brzechwa dzieciom” w Teatrze Muzycznym. Było kolorowo i magicznie. Wspólnie śpiewaliśmy i recytowalismy znane wiersze Jana Brzechwy! Kolejnym punktem był wjazd górską kolejką linową na Kamienną Górę skąd roztaczały się piękne widoki na miasto i morze. Następnie udaliśmy się spacerem na plażę! Byli chętni na kąpiel…niestety temperatura wody nam to uniemożliwiła! Przez port poszliśmy na Skwer Kościuszki – tam uwagę naszą przykuły wielkie statki-ORP Błyskawica, Dar Pomorza i Dar Młodzieży. Skorzystaliśmy z atrakcji, jaką było kino 7D, które dostarczyło nam nie lada wrażeń! Na koniec zakup pamiątek, obiad, krótki spacer przez park i nadszedł czas powrotu!