Zet1C i Zet1B wybrały się do Rodzinnego Centrum Rozrywki Costerina Park w Kościerzynie

Z okazji Dnia Dziecka oddziały Zet1C i Zet1B wybrały się do Rodzinnego Centrum Rozrywki Costerina Park w Kościerzynie. Czekalo na nas szereg atrakcji. Dzieci pokonały park linowy, co odważniejsi w uprzęży pokonali dwupoziomowy tor przeszkód. Następnie sprawdziliśmy swoje umiejętności jako golfiści i staraliśmy się zdobyć jak najwięcej trafień do dołków. Mieliśmy też czas na lody. Zdążyliśmy wykonać własnoręcznie worki. Dopełnieniem tego pięknego dnia było nasze spotkanie z alpakami i lamami. Dzieci mogły nakarmić je, poprowadzić na spacer, uczesac i przytulić. Sprawdziliśmy, czy plują i jak się okazało żadna nie dała się sprowokować! Po emocjach w parku przyszedł czas na pizzę, po czym wróciliśmy już lekko zmęczeni pociągiem do wyczekujących nas rodziców.