Spotkanie uczestników ŚDS w Chojnicach z naszymi uczniami

We wtorek 31 maja odwiedzili naszą szkołę niezwykli goście – nasi absolwenci, a obecnie uczestnicy zajęć w Środowiskowym Domu Samopomocy Społecznej wraz z opiekunami. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania naszych gości piosenkami. Następnie integrowaliśmy się podczas wspólnych tańców, pląsów i śpiewów. Jedną z atrakcji było malowanie buziek. Na korytarzu szkolnym pojawiło się wiele motyli, kotów i tygrysów 😉 Jednakże główna niespodzianka przyniosła najwięcej emocji! To kolorowe piniaty wypełnione cukierkami, wykonane przez naszych gości! Czas mijał nam szybko i wesoło w miłej i radosnej atmosferze! W podziękowaniu dzieci przygotowały upominki, które wręczyły na koniec zabawy. Dziękujemy serdecznie inicjatorom spotkania – Środowiskowemu Domowi Samopomocy Społecznej. Mamy nadzieję, że to nasze nie ostatnie spotkanie!