Sukcesy odnosimy tak┼╝e on-line ­čÖé

W ┼Ťrod─Ö 2 czerwca Justyna Balcerzak z kl.6 , Szymon Wensker oraz Marcin Nowak z kl. 7 reprezentowali nasz─ů szko┼é─Ö w XXIII Wojew├│dzkim Konkursie Rozgrywek Umys┼éowych ÔÇ×Zgaduj-zgadulaÔÇŁ, organizowanym przez Powiatowy Zesp├│┼é Kszta┼écenia Specjalnego w Wejherowie. Konkurs ten po raz pierwszy odbywa┼é si─Ö w formie zdalnej, poprzez platform─Ö Google Classroom: uczniowie rywalizowali z O┼Ťrodkami z naszego wojew├│dztwa, rozwi─ůzuj─ůc zadania na platformach Wordwall, Quizizz oraz Genialy.
Nasi reprezentanci doskonale radzili sobie ze wszystkimi zadaniami, trafiaj─ůc do fina┼éu, gdzie zostali pokonani przez uczni├│w z Wejherowa, i tym samym zaj─Öli drugie miejsce w konkursie.
Serdecznie gratulujemy zwyci─Özcom i dzi─Ökujemy, ┼╝e tak wspaniale reprezentowali nasz─ů szko┼é─Ö !