Ferie zimowe w naszej szkole

Pierwszego dnia zimowiska zabraliśmy się za pieczenie babeczek – wyszły nam jak zawsze wyśmienite. Później znaleźliśmy chwilkę na kalambury, koło fortuny i karaoke. Po obiedzie udaliśmy się spacerkiem do Centrum Parku, by tam poszaleć na basenie. Kolejny dzień spędziliśmy na sportowo. Odbyły się zawody drużynowe, a następnie rozgrywki w tenisa stołowego. Zgłębialiśmy także tajniki gry w tenisa ziemnego – na sprzęcie z akcji „Dzieciaki do rakiet”. Kolejny dzień ferii zimowych spędziliśmy m. in. w Muzeum Historyczno-Etnograficznym w Chojnicach. Tam przygotowaliśmy dla kogoś wyjątkowego poduszeczki – serduszka, a w szkole – z masy solnej. Dzień zakończyliśmy pysznym obiadem i grami zespołowymi przy stole. W czwartym dniu zimowiska wspólnie z p. Grażyną z Zaborskiego Parku Krajobrazowego poznawaliśmy tajniki życia zimorodków, a następnie udaliśmy się do chojnickiego Eksperymetarium by m. in. stworzyć kapsułę czasu. Rozgrywki sportowe, zajęcia taneczne oraz wyjście do Kina Kingsajz na projekcję filmu pt. „Jak wytresować smoka 3” wypełniły ostatni dzień zimowiska.