Powitaliśmy nowy rok szkolny…

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy z nowym Panem Dyrektorem – p. Janem Gliszczyńskim, który na dziedzińcu, w promieniach słońca, powitał wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Kolejny rok to kolejne wyzwania i zadania, które stają przed każdym z nas. Nowi uczniowie zostali przedstawieni swoim paniom wychowawczyniom, które przywitały ich drobnymi upominkami. Joachim, w imieniu wszystkich uczniów, przywitał Pana Dyrektora i – wraz z upominkiem – złożył mu życzenia wspaniałego czasu spędzonego razem z nami, w tych szkolnych murach. Z wypiekami na twarzach wszyscy powędrowali do swoich sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.
Niech ten nowy rok szkolny będzie dla nasz wszystkich przede wszystkim czasem radości z codziennych dokonań, tych dużych i tych całkiem maleńkich, niech bycie razem nas uszczęśliwia i uszlachetnia, by stało się okazją do czynienia dobra.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]