Ptaki, które znamy.

W marcu po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole Panią Grażynę J. z Zaborskiego Parku Krajobrazowego. Uczniowie z klas IV, V i VI oraz ZET 2, 3 i 4 uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych , których tematem były ptaki. Każdy mógł doświadczyć jak wygląda pióro sowy, a jak bielika.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Prezentacja multimedialna i ciekawe pokazy , zagadki i układanki wzbogaciły i utrwaliły wiedzę uczniów. Spotkanie zakończyło się ekspresją plastyczną. Obecnie finalizujemy akcję „Pozwólmy ptakom przetrwać zimę” , w ramach której uczniowie chętnie uzupełniają pożywienie w karmnikach, pozyskane z Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

Zajęcia zorganizowały opiekunki SK LOP p. K. Żychlińska, p. M. Sobczak.