Quiz „Co Wiem o Polsce”

W czwartek, 6.11.2014 r. odbył się quiz pt.: ”Co wiem o Polsce?”

W quizie brali uczniowie całej szkoły podstawowej.

Uczniowie klas IV-VI rozwiązywali zadania testowe, które dotyczyły historii Polski, naszego regionu, znajomości polskich potraw, owoców itp. Uczniowie rozpoznawali także polskich sportowców i pisarzy. Konkurs wygrała Weronika Gawin (kl.V), II miejsce zdobyły: Andżelika Guzińska (kl.V) i Sandra Topka (kl.VI), III miejsce: Agnieszka Dulek (kl.VI) i Szymon Myzyk (kl.V)

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Uczniowie klas I-III i zespołów edukacyjno-terapeutycznych rywalizowali wykonując prace plastyczne, rozwiązując zagadki. Dzieciom najbardziej podobało się obrysowywanie mapy i wyklejanie flagi. W tych zadaniach uczestniczyły całe klasy. Uczniowie przestrzegali zasad ustalonych przy wykonaniu tej pracy. Uczestnicy zabawy mieli okazję rozpoznawać polskie bajki filmowe i legendy, krajowe owoce i potrawy. Na zakończenie imprezy uczestniczy otrzymali słodkie upominki, a zwycięzcy części testowej nagrody rzeczowe.